Klientka VIP Oriflame

Lubisz kosmetyki Oriflame i regularnie zamawiasz pozycje z katalogów marki? Teraz możesz robić zakupy jeszcze taniej, oszczędzając na każdym produkcie aż 20% ceny! Aby cieszyć się takimi promocjami, musisz tylko zarejestrować się na naszej stronie, dzięki czemu zostaniesz Klientką VIP. Taka opcja nie wiąże się z żadnymi zobowiązaniami, dodatkowo będziesz mogła zamawiać bezpośrednio wszystkie kosmetyki, bez konieczności kontaktowania się z konsultantką.

Dowiedz się więcej o tym, jak zostać konsultantką Oriflame.

Jak zostać Klientką VIP?

Nie trzeba spełniać żadnych specjalnych wymagań, aby cieszyć się statusem Klientki VIP, opcja dostępna jest dla każdego. Jeśli nie robiłaś do tej pory regularnych zakupów w Oriflame, jednak spodobały Ci się kosmetyki z najnowszego katalogu, to koniecznie dołącz do nas! Do naszego grona przyjmujemy wszystkie zainteresowane osoby, bez względu na wiek.

Aby kupować produkty w atrakcyjnej cenie, musisz jedynie zarejestrować się do naszego klubu, zajmie to zaledwie kilka chwil. Kiedy już Twoje konto zostanie utworzone, prześlemy Ci darmowy katalogu z aktualną ofertą, z którego będziesz mogła zamówić swoje ulubione kosmetyki. Nie zobowiązuje to jednak do dokonania zakupu, zamawiasz produkty tylko wtedy, kiedy chcesz. Jeśli jednak zainteresują Cię kosmetyki Oriflame, będziesz mogła nabyć je za pośrednictwem infolinii lub strony internetowej. Do kwoty Twojego zamówienia zostanie doliczona jednorazowa opłata wpisowa, którą pobieramy od nowych Klientek VIP. Wynosi ona niecałe 5 złotych i jest pobierana tylko od osób, które zdecydują się na zakup kosmetyków.

Co zyskasz jako Klientka VIP?

Nasza marka dzięki sprzedaży bezpośredniej może zaproponować niezwykle atrakcyjne ceny wszystkim osobom zamawiającym kosmetyki z katalogu Oriflame. Nie oznacza to jednak, że nie możesz dodatkowo zaoszczędzić! Jeśli zamawiasz produkty za pośrednictwem konsultantki, to 20% kwoty do zapłaty stanowi marża, której możesz uniknąć jako Klientka VIP. Przykładowo, gdy co miesiąc dokonujesz zamówienia na 200 złotych, to po odjęciu marży w skali roku zaoszczędzisz aż 480 złotych! Dzięki temu będziesz miała jeszcze więcej pieniędzy na zakup naszych towarów. Nawet gdy nie będziesz posiadać środków na złożenie zamówienia, możesz odroczyć płatność o 14 dni i otrzymać produkty na kwotę do 400 złotych, bez konieczności czekania na wypłatę.

Jednak to jeszcze nie wszystkie korzyści, na jakie możesz liczyć, rejestrując się w naszym klubie. Jako Klientka VIP staniesz się współpracownikiem Oriflame, jednej z największych marek kosmetycznych na świecie i będziesz mieć szansę na dodatkowy zarobek. Członkostwo upoważnia Cię do zostania konsultantką, zamawiając produkty Oriflame dla innych osób, marżę zachowujesz dla siebie. Dodatkowo zawsze będziesz mieć dostęp do wszystkich promocji nieuwzględnionych w katalogu oraz do nagród, które przyznawane są naszym członkiniom. A jeśli będziesz mieć dodatkowo pytania na temat swojego członkostwa i korzyści, jakie z niego płyną, to możesz zgłosić się do Opiekuna, który zawsze będzie do Twojej dyspozycji.