Wellness by Oriflame

Wellness by Oriflame

Wellness by Oriflame, nasze suplementy diety zostały stworzone, by zapewnić organizmowi optymalną ilość składników odżywczych oraz nie dopuścić do niedoborów żywieniowych, a także osiągnąć wymarzoną sylwetkę.

Produkty Wellness by Oriflame opierają się na zdrowej nordyckiej diecie, w której ważne jest codzienne spożywanie owoców jagodowych, ryb, roślin strączkowych, warzyw i zbóż pełnoziarnistych, takich jak owies, jęczmień i żyto. Nasze produkty zawierają naturalne składniki, których zadaniem jest uzupełniać niedobory żywieniowe w codziennej diecie, oraz wspomagają dążenie do zmiany trybu życia na zdrowszy. Dzięki Wellness by Oriflame możemy poprowadzić was przez skomplikowany świat zdrowego odżywiania i suplementów diety, oferując gamę wysokiej jakości, naturalnych produktów opracowanych przez wiodących szwedzkich naukowców.

Szczególnym produktem jest Astaksantyna.

Pozyskiwana z alg Archipelagu Sztokholmskiego stanowi naturalny system obrony komórek przed utlenianiem. Trudne warunki bytowania powodują, że algi gromadzą astaksantynę, która zmienia kolor komórek z zielonego na czerwony. Astaksantyna pomaga komórkom przetrwać. W przeciwieństwie do innych przeciwutleniaczy, ma unikalna budowę, która neutralizuje wolne rodniki zarówno w wewnętrznej jak i zewnętrznej warstwie błony komórkowej.

Sprawdź całą ofertę suplementów Wellness by Oriflame