Jak zostać konsultantką Oriflame?

Na pewno chociaż raz w swoim życiu miałaś do czynienia z konsultantką Oriflame, w końcu jest to jedna z największych marek kosmetycznych na świecie. Jednak możesz nie zdawać sobie sprawy z tego, jak łatwo zostać jedną z nich i zarabiać na wysokiej jakości produktach. Zasady członkostwa w klubie Oriflame są bardzo proste i przejrzyste, a sama rejestracja zajmie Ci jedynie kilka minut!

 

Oriflame Rejestracja Online Wejdź do sklepu Oriflame

👍 Dołącz do klubu i zostań konsultantką Oriflame

✅ Otrzymasz od nas indywidualny numer, który przydzielamy wszystkim konsultantom, również tym nieaktywnym. Ten etap jest całkowicie darmowy, podobnie jak katalog, który zostanie do Ciebie wysłany po dołączeniu do klubu Oriflame.

✅ Zamawiając produkty z niego, możesz kupować, płacąc tylko 80% ceny. Zasada obowiązuje również wtedy, kiedy nie będziesz zbierać zamówień od innych osób.

✅ W przypadku zakupów klientów 20% pieniędzy, które zapłacą Ci za kosmetyki Oriflame, zostaje w Twojej kieszeni! Jeśli uda Ci się zebrać sporą grupę kontaktów, to masz szansę na naprawdę duże zarobki! Możesz dodatkowo zwiększyć swoje obroty, poszukując potencjalnych nabywców w internecie, ogłaszając się jako konsultantka na forach, czy grupach tematycznych – i tam zarabiać pieniądze. Firmy Oriflame nikomu nie trzeba przedstawiać, przez co nie musisz mieć talentu marketingowca, aby dokonać sprzedaży!

✅ Kosmetyki marki wyróżniają się bardzo dobrym składem, są bezpieczne dla skóry, nietestowane na zwierzętach i podane w pięknych opakowaniach!

Jak zostać konsultantką Oriflame Jeśli chcesz spróbować swoich sił w branży kosmetycznej, zarabiając pieniądze i jednocześnie oszczędzając na zakupach, zarejestruj się jeszcze dziś i zostań konsultantką! Zapoznaj się z regulaminem Oriflame, w którym opisaliśmy zasady członkostwa, a następnie wypełnij krótki formularz rejestracyjny.

Każdy konsultant może w dowolnej chwili zostać wyłącznie biernym członkiem – możesz kupować produkty Oriflame na własny użytek. Nasze zasady są bardzo elastyczne, dlatego do sprzedaży możesz wrócić w dowolnym momencie.

👍 Dołącz do Oriflame: Program Witamy – na dobry początek

Pierwsze kroki w pracy konsultantki Oriflame mogą być dla Ciebie niejasne, dlatego specjalnie dla nowych członków przygotowaliśmy program powitalny. Jego zasady są bardzo proste i pozwolą Ci w krótkim czasie zostać właścicielką markowych kosmetyków Oriflame o wartości kilkuset złotych! Preparaty te będziesz mogła zachować na własny użytek lub też wykorzystać w sprzedaży – decyzja należy do Ciebie.

Więcej o Programie Witamy

 

Program Witamy składa się z trzech kroków, z każdym z nich coraz bardziej zbliżysz się do nagrody.

Konsultantka Oriflame – Krok 1️⃣

Pierwszy krok rozpoczyna się zaraz po tym, jak zostaniesz konsultantką. Po udanej rejestracji wyślemy do Ciebie aktualny katalogu produktów Oriflame, który posłuży Ci do prezentowania kosmetyków zainteresowanym osobom. Aby zrealizować pierwszy etap programu powitalnego, musisz dokonać zamówienia, których wartość w przeliczeniu na punkty wynosi 50 PP, czyli około 180 złotych. Upoważni Cię to do odebrania pierwszej nagrody. Nagroda zostanie dołączona wraz z nowym katalogiem do Twojego kolejnego zamówienia.

W zespole Oriflame pracują zarówno konsultanci, jak i konsultantki, dlatego w przypadku każdej nagrody możesz zostać posiadaczem następujących produktów:

  • Dla Niej: zjawiskowy tusz do rzęs Wonderlash zwiększający ich objętość oraz uniwersalny krem Tender Care do każdego rodzaju skóry
  • Dla Niego: Wydajny żel pod prysznic North For Men o świeżym, orzeźwiającym zapachu, oraz krem do twarzy z nowoczesną formułą przeciwzmarszczkową.

Konsultantka Oriflame – Krok 2️⃣

Drugi krok to także proste zasady i minimum wysiłku z Twojej strony. Na tym etapie będziesz już dobrze zorientowaną konsultantką, dlatego zebranie zamówienia na odpowiednią kwotę nie powinno być dla Ciebie problemem! Aby zostać posiadaczką kolejnej nagrody, musisz w drugim katalogu (w tym samym, w którym otrzymałaś pierwsze bonusy) również zrobić zakupy na kwotę równoważną z 50 PP. Mogą to być produkty przeznaczone dla Ciebie lub zamówienia Twoich klientów – dla nas jest to bez różnicy! A w zamian, za jedyne 4,90 zł, otrzymasz:

  • Dla Niej: zestaw praktycznych kosmetyków Oriflame z serii Milk&Gold, a w nim nawilżający krem do rąk oraz ciała, odżywkę oraz szampon do włosów, a także niezwykle kremowy żel pod prysznic.
  • Dla Niego: komplet kosmetyków dla prawdziwego mężczyzny – North For Men – krem do stóp, balsam po goleniu, piankę oraz szampon.

Konsultantka Oriflame – Krok 3️⃣

Trzeci i ostatni krok w naszym programie dla nowych konsultantów Oriflame również nie powinien sprawić Ci problemu. Wraz z następnym katalogiem, który otrzymasz razem z bonusami z drugiego etapu, będziesz musiała złożyć zamówienie za przynajmniej 50 PP. Dzięki temu zostaniesz nagrodzona ekskluzywnym zestawem zapachowym, którego wartość handlowa wynosi kilkaset złotych! Ty zapłacisz natomiast niecałe 5 złotych.

Do wyboru konsultanci mają:

  • Dla Niej: zestaw Oriflame składający się z wody toaletowej oraz dezodorantu – oba kosmetyki z serii Eclat Femme Weekend
  • Dla Niego: męska wersja tej kultowej serii Eclat Homme, a w niej również woda toaletowa i dezodorant.

Zarejestruj się w Oriflame

Jeśli chcesz zostać posiadaczem tych wspaniałych nagród, dołącz do klubu Oriflame jeszcze dziś i uzyskaj status konsultantki. Aby poznać szczegółowe zasady dotyczące programu powitalnego, koniecznie sprawdź nasz regulamin.