Konsultantka kosmetyków Oriflame

Szwedzka firma kosmetyczna Oriflame cieszy się bardzo dobrą opinią wśród setek tysięcy Polek, oferując wysokiej jakości produkty w dobrej cenie. Teraz możesz stać się partnerką marki, rozpoczynając współpracę w charakterze konsultantki. Jest to doskonały sposób na dodatkowy zarobek oraz ogromną oszczędność na markowych kosmetykach. Bez zobowiązań, limitów zamówień i przede wszystkim bez konieczności wypełniania poleceń szefa.

Jak zostać konsultantką kosmetyczną Oriflame?

Jeśli chcesz rozpocząć swoją przygodę jako konsultantka kosmetyczna, na początku musisz zapisać się do klubu Oriflame, zajmie to dosłownie kilka minut. Dzięki temu otrzymasz od nas katalog, który następnie pokażesz znajomym zainteresowanym zakupem kosmetyków. Po zebraniu listy życzeń logujesz się do systemu i szybko składasz zamówienie przez internet. Po otrzymaniu produktów zbierasz od klientek należność, zostawiając dla siebie 20% całej kwoty! Jednocześnie wybierając kosmetyki na własny użytek ,oszczędzasz na marży, dlatego, nawet jeśli nie planujesz zarabiać na członkostwie i tak warto dołączyć do klubu.

Dowiedz się więcej o tym, jak zostać konsultantką Oriflame.

Co zyskasz jako konsultantka kosmetyczna Oriflame?

Jeśli zastanawiasz się, czy warto zostać konsultantką kosmetyczną, to znaczy, że musisz przeczytać o korzyściach, jakie na Ciebie czekają! Oprócz ogromnej zniżki na zakup wszystkich produktów z katalogu będziesz mieć także dostęp do wielu promocji dostępnych tylko dla członkiń klubu Oriflame. Wszyscy współpracownicy mogą też liczyć na ciekawe nagrody, które przyznawane są osobom generującym najlepszą sprzedaż. Dodatkowo wprowadziliśmy opcję odroczenia płatności za zakupy o dwa tygodnie, przez co możesz zamawiać kosmetyki nawet wtedy, kiedy nie dysponujesz wolną gotówką.

Przede wszystkim jednak praca konsultantki kosmetycznej to doskonała okazja dla osób, które z różnych względów nie mogą sobie pozwolić na pełnoetatowe zmiany i chcą podreperować swój budżet. Jeśli jesteś młodą mamą czy studentką pragnącą dorobić trochę pieniędzy, członkostwo w naszym klubie to idealna opcja.

Kosmetyki Oriflame zbierają same pozytywne opinie wśród klientek, dlatego możesz z czystym sumieniem polecać je swoim znajomym. Im więcej osób zdecyduje się na zakup produktów za Twoim pośrednictwem, tym więcej zarobisz. Nie musisz ograniczać się tylko do najbliższego grona, jako konsultantka kosmetyczna możesz zarabiać również online! Aktywnie promując kosmetyki Oriflame w sieci, masz szansę w znacznym stopniu zwiększyć swoje miesięczne dochody z tytułu prowizji. Bez wychodzenia z domu, w poświęcając na pracę zaledwie kilka godzin w tygodniu! Dzięki temu nadal będziesz mogła wykonywać swoje obowiązki, jednocześnie zyskując znaczne fundusze ze sprzedaży.

Praca w Oriflame to mnóstwo korzyści i żadnych zobowiązań, dlatego naprawdę warto spróbować. Rejestrując się do klubu, do niczego nie jesteś zobowiązana i możesz w każdej chwili zrezygnować. A jeśli dalej się wahasz, w internecie znajdziesz opinie naszych zadowolonych konsultantek kosmetycznych, które powinny rozwiać wszystkie wątpliwości.