Lider zespołu Oriflame

Marka Oriflame opiera się na rozbudowanej sieci konsultantek, które prowadzą sprzedaż bezpośrednią kosmetyków. Bardzo ważną częścią struktury pracowniczej firmy jest lider sprawujący pieczę nad osobami handlującymi kosmetykami. Jeśli poszukujesz ciekawego sposobu na zarobek, jesteś ambitny i lubisz nowe wyzwania, sprawdź naszą ofertę biznesową i stwórz swój własny zespół!

Kto może być liderem zespołu?

Praca lidera zespołu Oriflame to doskonała szansa na awans dla konsultantek, jednak nie trzeba być współpracownikiem firmy, aby spróbować swoich sił w nowej funkcji. Jeśli jesteś zdeterminowany i szukasz nowych możliwości zawodowych, koniecznie zarejestruj się do klubu! Twoim zadaniem będzie stworzenie rozbudowanej sieci konsultantek, których pracę będziesz koordynował. Im więcej osób znajdzie się w Twoim zespole, tym więcej pieniędzy będziesz zarabiać w ciągu miesiąca.

Dowiedz się więcej o tym, jak zostać konsultantką Oriflame.

Atrakcyjna oferta biznesowa

Sprawując funkcję managerską w Oriflame, masz szansę na bardzo atrakcyjne zarobki, które pozwolą Ci się samodzielnie utrzymać. Nasza oferta biznesowa oparta jest na szczegółowym planie marketingowym, składającym się z kilku poziomów efektywności. W zależności od tego, jak wiele punktów za sprzedaż zbierzesz Ty oraz Twoje konsultantki, otrzymasz z tego tytułu prowizję wynoszącą od 4 do 24% obrotu Twojej grupy! Na początku swojej przygody w firmie możesz liczyć na pomoc innych liderów, a także materiały szkoleniowe, które wprowadzą Cię w arkana naszej działalności.

Dlaczego warto być liderem zespołu Oriflame?

Struktura Oriflame oparta jest na zasadach marketingu bezpośredniego, społecznościowego. Liderzy zapraszają kolejne osoby do swojego zespołu, tworząc własną sieć kontaktów. A im więcej ludzi w Twojej drużynie, tym więcej pieniędzy zarabiasz! Zwiększona sprzedaż wiąże się także z awansem zawodowym z Menadżera na Dyrektora Sprzedaży. To stanowisko wiąże się z dodatkowymi profitami, takimi jak uczestnictwo w kilkudniowych konferencjach zagranicznych i programach zarezerwowanych wyłącznie dla liderów wyższego szczebla. Jednak przede wszystkim funkcja ta wiązana jest z dużymi zarobkami, które pozwolą Ci uzyskać stabilizację finansową. Jednocześnie kierując własnym zespołem, nie musisz pracować na cały etat, samodzielnie określasz, kiedy wypełnisz swoje obowiązki. Dzięki temu nasza oferta biznesowa to atrakcyjna opcja dla młodych mam, czy studentów, których dyspozycyjność jest mocno ograniczona.

Jako osoba koordynująca pracę konsultantów weźmiesz udział w programie dla sponsorów Oriflame, który wiąże się z licznymi bonusami i profitami. W firmie organizujemy też seminaria dla osób nadzorujących własnym zespołem. Będzie to dla Ciebie doskonała szansa do zdobycia wiedzy oraz umiejętności pozwalających zwiększyć sprzedaż. Nasza oferta biznesowa obejmuje również regularne wyjazdy krajowe i zagraniczne, na które zapraszani są aktywni managerowie.

Kosmetyki Oriflame uwielbiane są przez miliony Polek, dlatego zarabianie na ich sprzedaży jest bardzo proste. Będąc liderem, stajesz się częścią jednej z największych marek w branży, z którą możesz związać swoje plany na przyszłość. Dlatego naprawdę warto spróbować!